 This is a link to the product A34T5MWM/480/PIR A34T5MWM/480/PIR
A34-M T5 150/125/100W 3000K/4000K/5000K Wall Mount Passive Infrared Sensor 480V Bronze
 This is a link to the product TK-T TK-T
T-Joiner White
Area Lights 10167 Lumens Ivat2 Type Ii 94W Wall Mount 70Cri 3000K Black 120V-277V 0-10V Dimming