 This is a link to the product ALEDXLATSFNB/480/WS4 ALEDXLATSFNB/480/WS4
Aled 300-345-385W At 4000K Neutral 480V W/Sf Wattstop 40Ft Lens Black
 This is a link to the product H15B H15B
H15 Highbay 150/120/100W 3000K/4000K/5000K 120-277V Black
Remodeler 4" Square 20W Dim Wallwash 2700K 80 Cri Specular Cone Sil Ring
 This is a link to the product WFR34-4 WFR34-4
4" Edge-Lit Wafer34 120V 5Cct 90Cri Triac Dim Round Smooth