HID-135-V-EX39-850-BYP-HB has been discontinued. You have been redirected to its new replacement, HIDFA-135S-V-EX39-8CCT-BYP
Return to HID-135-V-EX39-850-BYP-HB| Watts | 8W |
| Color Temp | 3000/4000/5000K |
| Lumens | 1300-20000 lm |
| Efficacy | 147.7-148.1 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
HALV18L940-MG-A
HALVS18L927-LW-SA/BL/E2
HALV18L940-MS-W
LOT4T110YW/D10/UPA/WS4
HALV18L940-MG-A
HALVS18L927-LW-SA/BL/E2