 This is a link to the product PLS-5.2-H-835-HYB PLS-5.2-H-835-HYB
Compacts 600 Lumens Pls 5.2W Horizontal 80Cri 3500K Ballast Hybrid
Architectural 313 Lumens Halvs Forward & Up/Down Light 25W 90Cri 3500K Linen Harbor Lens White Finish Lightcloud Controller Battery Backup
 This is a link to the product SEAL4 SEAL4
Washdown 4080-6800 Lumens Linear Washdown 50W/ 40W/ 30W Field Adjustable 3000/4000/5000K 120V-277V