| Watts | 100W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 12,000 lm |
| Efficacy | 120 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | 30% |
| THDi | N/A |
HALVS10L927-MS-A/LC
IVGT5-30L740ZU/WS2/E2
RDDLED2S-10D-30YHC-S-BTL
PUCKFA-4R-7.5-9CCT-120-WS
HALVS10L927-MS-A/LC
IVGT5-30L740ZU/WS2/E2