 This is a link to the product T34-2X4-50N/D10 T34-2X4-50N/D10
Panels & Troffers 5393 Lumens T34 2X4 50W 4000K 0-10V Dimming
Wallpacks 29806 Lumens Lightcloud Control Led260 Type Ii 9" Pole Arm 4000K Lightcloud Control Led 0-10V Dimming 120V-277V Bronze