| Watts | 13W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 2,000 lm |
| Efficacy | 133 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Driver Dependent |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | 20 |
ALED2T78NW/WS4
RDDLED2S-10D-40N-B-WTL
ALED2T78NW/WS4