| Watts | 10W |
| Color Temp | 5000K (Daylight) |
| Lumens | 1,800 lm |
| Efficacy | 171.4 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Ballast Dependent |
| Power Factor | Ballast Dependent |
| Flicker | Ballast Dependent |
| THDi | N/A |
RDLED2AR8-20YYHC-TLB
RDLED2AR8-30N-TLW
RDLED2AR8-20YYHC-TLB