| Watts | 9W |
| Color Temp | 4000K (Cool White) |
| Lumens | 1,750 lm |
| Efficacy | 184 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | Ballast Dependent |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | 20 |
IVAT3-75LPA750ZU/LC
CDLED2WD-10W-40D927-Z
HALVS10L927-MG-W/LC/E2
GN5LED13NSADS
NDLED6RD-50YYHC-W-B
IVAT3-75LPA750ZU/LC
CDLED2WD-10W-40D927-Z
HALVS10L927-MG-W/LC/E2