| Watts | 5W |
| Color Temp | |
| Lumens | 450 lm |
| Efficacy | 90 |
| Color Accuracy | 2200/3000K CRI |
| L70 Lifespan |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | >0.7 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
A15-5-E26-922/30-F-C-WGD
VANLED28NF/PCS
A15-5-E26-922/30-F-C-WGD
VANLED28NF/PCS