 This is a link to the product A17-4T300/480/MVS A17-4T300/480/MVS
Area Lights A17 Iv 300/240/200W 3000K/4000K/5000K 480V Pole Mount Mv Sens Bronze
Garage Lights 6370 Lumens Ivgt5U Type V Wide Up 45W 70Cri 5000K White 120V-277V 0-10V Dimming 20 Feet Lens Wattstopper Sensor Battery Backup