 This is a link to the product A17-5T300/480/LCBS A17-5T300/480/LCBS
Area Lights A17 V 300/240/200W 3000K/4000K/5000K 480V Pole Mount Bronze
Area Lights 14322 Lumens Ivat4 Type Iv 117W Universal Pole Mount 70Cri 5000K Roadway Gray 120V-277V 0-10V Dimming 8 Feet Lens Wattstopper Sensor Lightcloud Controller