| Watts | 10W |
| Color Temp | 2700/3000/3500/4000/5000K |
| Lumens | 1,124-1,268 lm |
| Efficacy | 117-127 lm/W |
| Color Accuracy | 90 CRI |
| L70 Lifespan | 25,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | 0.7 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
IVAT5S-100LSF730GU/LC
RDDLED2R-10D-40YNHC-S-STL
HALVS10L930-GL-S/BL/E2
IVAT5S-100LSF730GU/LC
RDDLED2R-10D-40YNHC-S-STL