| Watts | 4W |
| Color Temp | 2200/3000K |
| Lumens | 450 lm |
| Efficacy | 100 |
| Color Accuracy | 90 CRI |
| L70 Lifespan | 15,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | 0.7 |
| Flicker | N/A |
| THDi | 59.7 |
BOA10P-50D10-40N-S
ALED4T125SFNRG/480/D10/WS2
BOA10P-100D10-40YN-S/LC
BOA10P-100D10-40YN-B/LC
IVAT3-75LPA750ZU/LC
BOA10P-50D10-40N-S
ALED4T125SFNRG/480/D10/WS2
BOA10P-100D10-40YN-S/LC