 This is a link to the product A22-4T320/480/LCBS A22-4T320/480/LCBS
A22 320/280/250W 3000/4000/5000K Type Iv Pole Mount 480V 7Prs Bronze
Remodeler 4" Square 12W Dim 80 Degrees 4000K 80 Cri Black Cone Black Ring