 This is a link to the product A22-5T150/480/MVS A22-5T150/480/MVS
A22 150/120/100W 3000/4000/5000K Type V Pole Mount 480V Mvs Bronze
Replacement For Conventional Fluorescent T8 And T12 Linear Tubes
Area Lights 10739 Lumens Ivat2 Type Ii 94W Universal Pole Mount 70Cri 5000K Bronze 120V-277V 0-10V Dimming 40 Feet Lens Wattstopper Sensor Lightcloud Controller