 This is a link to the product A34T3L/480/LCBS A34T3L/480/LCBS
A34-L T3 250/200/150W 3000K/4000K/5000K Pole Mount 480V Lightcloud Blue Pir Sensor Bronze
 This is a link to the product LCDIMMER/SENSE/W LCDIMMER/SENSE/W
Lightcloud Lc Dimmer Sensor White
 This is a link to the product NDLED4RD-WN-W-W NDLED4RD-WN-W-W
Edge-Lit Wafer 6" 13W 1100Lm 90Cri 5Cct 120-277V Triac/Elv Round White Smooth