 This is a link to the product A34T3MSFW/480 A34T3MSFW/480
A34-M T3 150/125/100W 3000K/4000K/5000K Slipfitter Mount 480V White
Rough-In Ic Rated 3" Rnd 25W Lutron 2700K 90Cri Trim Std