 This is a link to the product A34T3MWM/480 A34T3MWM/480
A34-M T3 150/125/100W 3000K/4000K/5000K Wall Mount 480V Bronze
Decorative 1319 Lumens Gooseneck 26W 4000K 24 Inches Arm Straight Shade Rectangular 15 Inches Black
 This is a link to the product WFR-4R/PIR WFR-4R/PIR
4" Wafer Round 9W Cri90 27/30/35/40/50 Cct W/Pir