 This is a link to the product ALED2T105/480/D10/WS4 ALED2T105/480/D10/WS4
Arealights 12980 Lumens Aled Type Ii 8In Pole Arm 5000K 105W 480V 0-10V Dimming Multi-Level Sensor With 40 Feet Lens Bronze
 This is a link to the product BOA4PLUS BOA4PLUS
Boa 4' Up & Downlight Max 40W Pendant 3000K/3500K/4000K Louver Lens Silver