 This is a link to the product ALED3T50RG/480/LC ALED3T50RG/480/LC
Arealights 6675 Lumens Aled 50W Type Iii With 8" Pole Mtg Arm 480V Cool Led Rd Roadway Gray Lightcloud Controller