 This is a link to the product ALED3T50SFK/480/7PR ALED3T50SFK/480/7PR
Arealights 6675 Lumens Aled Type Iii Slipfitter 5000K 50W 480V 7-Pin Receptacle Black
Floodlights X17 80W Field Adjustable Cct 5000/4000/3000K Knuckle Mount Bronze
 This is a link to the product SR4 SR4
Led Strip 4Ft 40/35/30/25/20W 3500/4000/5000/5700/6500K Jbox Adaptor White
 This is a link to the product EMHB30 EMHB30
Battery Backup Kit For Highbay
 This is a link to the product X22-35 X22-35
X22 Flood 35/30/25/20W 3000/4000/5000K 7Hx6V Knuckle+ Yoke Photocell Bronze
A19 10W 75Eq Cri90 5Cct Fa Dim Gu24