 This is a link to the product ALEDLATSFNW/480/WS2 ALEDLATSFNW/480/WS2
Aled 170-220-260W At 4000K Neutral 480V W/Sf Wattstop 20Ft Lens White
Area Lights 4906 Lumens Ivat4 Type Iv 38W Wall Mount 70Cri 5000K Bronze 120V-277V 0-10V Dimming 40 Feet Lens Wattstopper Sensor Lightcloud Controller