 This is a link to the product ARBAY2-120/LCS/SP10 ARBAY2-120/LCS/SP10
Aerobay 2Ft 120W 5000K 120-277V Dimmable Lightcloud Sensor 10Kv Sp White
Cd34 Cylinder 3" 10/8/6W 5Cct 25D 120-277V Wall Bronze Clear
 This is a link to the product X22-35 X22-35
X22 Flood 35/30/25/20W 3000/4000/5000K 7Hx6V Knuckle+ Yoke Photocell Bronze
 This is a link to the product GUS17-4 GUS17-4
Gus17 4Ft 50/40/30W 5000K/4000K/3500K White
 This is a link to the product SLIM26 USA SLIM26 USA
Slim 26W Cool Led 120V To 277V Wallmount Bronze
Arealights 6675 Lumens Aled Type Iii Slipfitter 5000K 50W 480V 7-Pin Receptacle Black