 This is a link to the product ARBAY4-315/8C ARBAY4-315/8C
Aerobay 4Ft 315W 5000K 120-277V Dimmable 8Ft Cord White
Area Lights 4651 Lumens Ivaft Forward Throw 38W Wall Mount 70Cri 4000K White 120V-277V 0-10V Dimming 20 Feet Lens Wattstopper Sensor
Ivelot T5S 40W 4500L Pole 5000K 70 Cri White 347-480V Dim 7Pr Lc
 This is a link to the product FFLEDS FFLEDS
Floodlights 2615-6243 Lumens Ffled Small Field Adjustable 5000K/4000K 120V-277V Knuckle Mount Bronze
 This is a link to the product BOA8PLUB/MVS BOA8PLUB/MVS
Boa 8' Up & Downlight Max 80W Pendant 3000K/3500K/4000K Louver Lens Mvs Black
 This is a link to the product ALEDM4TB ALEDM4TB
Aled 78-90-150W T4 5000K Cool Arm Black