| Watts | 14W |
| Color Temp | 3000K |
| Lumens | 1,400 lm |
| Efficacy | 100 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 25,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
HALVS10L940-FG2-SA
ALED3T78SFYW/480/WS4
HALV10L927-FG1-S
HALV18L930-CW-SA/BL/E2
ALED3T78K/480/D10/PCT4
HALVS10L940-FG2-SA
ALED3T78SFYW/480/WS4
HALV10L927-FG1-S