 This is a link to the product CDLED2PC-10W-40D930-K CDLED2PC-10W-40D930-K
Cylinders 715 Lumens Cdled 10W 2 Inches With Pendant Cord 48 Inches 90Cri 3000K Matte Black
Arealights 12117 Lumens Aled Type Iii 8In Pole Arm 4000K 105W 480V 0-10V Dimming Multi-Level Sensor With 40 Feet Lens Bronze