 This is a link to the product CDLED2S-10W-30D935-W CDLED2S-10W-30D935-W
Cylinders 756 Lumens Cdled 10W 2 Inches Surface Mount 90Cri 3500K Matte White
Aerobay 2Ft 95W 4000K 480V Dimmable White