 This is a link to the product CDLED2WU-10W-30D927-K CDLED2WU-10W-30D927-K
Cylinders 714 Lumens Cdled 10W 2 Inches Wall Indirect (Uplight) Only 90Cri 2700K Matte Black
Arealights 6675 Lumens Aled 50W Type Iii With 8" Pole Mtg Arm 480V Cool Led Rd Roadway Gray Lightcloud Controller