 This is a link to the product CDLED2WU-10W-WW930-Z CDLED2WU-10W-WW930-Z
Cylinders 596 Lumens Cdled 10W 2 Inches Wall Indirect (Uplight) Only 90Cri 3000K Bronze
Bollard Emergency Battery 24W Neutral Round 120 277V 42" Lbackup White