 This is a link to the product CDLED4PS-20W-50D927-W CDLED4PS-20W-50D927-W
Cylinders 1574 Lumens Cdled 20W 4 Inches With Pendant Stem 90Cri 2700K Matte White
Arealights 9938.2 Lumens A17 Type Iv 70W Led 4000K 120V-277V Pole Mount Lightcloud Control Bronze