 This is a link to the product CDLED4S-20W-80D950-Z CDLED4S-20W-80D950-Z
Cylinders 1800 Lumens Cdled 20W 4 Inches Surface Mount 90Cri 5000K Bronze
Architectural 792 Lumens Halv Forward Light 14W 90Cri 4000K Frosted Lens With Grill Style 3 Silver Finish Bi-Level Control Battery Backup
 This is a link to the product X34S X34S
35W/25W/20W Knuckle Bronze 3000K/4000K/5000K Selectable