 This is a link to the product CDLED4WD-20W-50D950-S CDLED4WD-20W-50D950-S
Cylinders 1843 Lumens Cdled 20W 4 Inches Wall Direct(Downlight) Only 90Cri 5000K Matte Silver
Wall Packs 16328 Lumens Wpled Type Iv 125W 277V Swivel Photocell Bronze