 This is a link to the product FXLED150SF/PCT/USA FXLED150SF/PCT/USA
Flexflood 150W Slipfitter Cool 120-277V Pct Bronze
Wp1Led 26W 3400L 4000K 70Cri 0-10V Dim 480V White