 This is a link to the product GDBAYLED78P GDBAYLED78P
High Bays Guard Polyshield Highbay 78W Led With Stainless Steel Screws
Flexflood 500W 5000K Cool Led 7Hx6V 480V Dim Trunnion Bronze