| Watts | 4W |
| Color Temp | 2700K |
| Lumens | 350 lm |
| Efficacy | 78 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 15,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | >0.7 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
HALV18L940-FG3-A/BL
H22XL
HIDFA-36S-E26-8CCT-BYP/5SP
HALV10L930-NL-K
HALV18L940-FG3-A/BL