 This is a link to the product HALV18L927-MA-W HALV18L927-MA-W
Architectural 269 Lumens Halv Forward Light 25W 90Cri 2700K Mirage Bronze Lens White Finish
Flood 2069 Lumens Ffled 18W 3000K Warm Led Slipfitter 120V-277V Photocell 5Hx5V Bronze