| Watts | 12W |
| Color Temp | 4000K (Cool White) |
| Lumens | 1,750 lm |
| Efficacy | 145.8 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
ALED3T125YW/480/D10/7PR
HALV10L940-MG-W/LC
ALED3T125YW/480/D10/7PR