| Watts | 54W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 7,500 lm |
| Efficacy | 135 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
HALVS10L930-NL-A/LC/E2
IVAT5S-75LPA740WH/WS2
IVAT4-75LSF740GU/WS2/LC
HALVS10L930-NL-A/LC/E2
IVAT5S-75LPA740WH/WS2