| Watts | 65W |
| Color Temp | 5000K (Cool) |
| Lumens | 8,000 lm |
| Efficacy | 125 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 25,000 Hours |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | Yes |
| THDi | 0.2 |
HALVS18L940-LH-W/BL/E2
HALV18L935-TL-K/LC/E2
ALED3T50YK/480/D10/LC
IVGT5-30L740ZU/WS2/E2
HALVS18L940-LH-W/BL/E2
HALV18L935-TL-K/LC/E2