| Watts | 80W |
| Color Temp | 3000K (Warm White) |
| Lumens | 10,400 lm |
| Efficacy | 130 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
FFLEDLYSF/480/7PR
VANLED65YFFRW/PCS
IVAT2-100LSF730GU/WS
IVAT3-100LWM730KU/7PR/LC
FFLEDLYSF/480/7PR
VANLED65YFFRW/PCS
IVAT2-100LSF730GU/WS