HID-80-EX39-850-BYP-PT has been discontinued. You have been redirected to its new replacement, HID-80-EX39-850-BYP-PT-G2
Return to HID-80-EX39-850-BYP-PT| Watts | 80W |
| Color Temp | 5000K (Daylight) |
| Lumens | 10,800 lm |
| Efficacy | 135 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 50,000 Hours |
| Input Voltage | 100-277V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | <30% |
| THDi | N/A |
HALVS18L930-GL-K/LC
RDDLED2S-10D-30YHC-B-SATL
HALVS18L930-GL-K/LC
RDDLED2S-10D-30YHC-B-SATL