 This is a link to the product KAI-2T150RG/480/7PRS KAI-2T150RG/480/7PRS
Cobrahead Kai 150/120/100W 3000/4000/5000K T2 480V Pole 7Prs Roadway Gray
 This is a link to the product BGS BGS
Poles Bracket Ground Surface Mount 2 3/8 Inches Tenon For Slipfitters
Linear Hibay 130/100/80W 120-277V 5000K/4000K/3500K
Cyl34 6" 30W 2610Lm 5Cct Fa Cri90 70D 0-10V Surface+Pendant White Frosted Lens