| Watts | 5W |
| Color Temp | 2700K |
| Lumens | 400 lm |
| Efficacy | 80 |
| Color Accuracy | 90 CRI |
| L70 Lifespan | 15,000 Hours |
| Input Voltage | N/A |
| Power Factor | N/A |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
CDLED2WU-10W-30D935-K
HALV10L930-MC-K/LC
SHARK2M-18NW/D10/LC
CDLED2WU-10W-30D935-K
HALV10L930-MC-K/LC