| Watts | 5W |
| Color Temp | 5000K |
| Lumens | 410 lm |
| Efficacy | 74.5 lm/W |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 25,000 Hours |
| Input Voltage | 12V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
IVAT2-100LWM740WH
HALV18L927-FG2-W/LC/E2
HALVS10L927-CW-S/BL/E2
IVAT2-100LWM740WH
HALV18L927-FG2-W/LC/E2