| Watts | 5W |
| Color Temp | 2700K |
| Lumens | 500 lm |
| Efficacy | 91 |
| Color Accuracy | 90 CRI |
| L70 Lifespan | 15,000 Hours |
| Input Voltage | N/A |
| Power Factor | N/A |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
HIDFA-45S-EX39-8CCT-BYP/5SP
HALVS18L940-FG2-K/E2
HIDFA-45S-E26-8CCT-BYP/5SP
CDLED6WD-26W-80D927-S
HIDFA-45S-EX39-8CCT-BYP/5SP
HALVS18L940-FG2-K/E2