| Watts | 6W |
| Color Temp | 4000K (Cool White) |
| Lumens | 500 lm |
| Efficacy | 76.9 lm/W |
| Color Accuracy | 90 CRI |
| L70 Lifespan | 25,000 Hours |
| Input Voltage | 12V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | ≤30% |
| THDi | N/A |
HALVS10L940-CS-CU/BL/E2
ALED4T125SFNW/480/WS4
RDDLED2S-10D-20YYHC-M-STL
HALVS10L940-CS-CU/BL/E2