 This is a link to the product P1RGB/480 P1RGB/480
Sportlight P1 480W Rgb 4Hx4V 200-480V Black
 This is a link to the product GUSJR2 GUSJR2
Gus Junior 2Ft 10/15/20W 3500K/4000K/5000K
 This is a link to the product TOMO-4/LCBS TOMO-4/LCBS
Lightcloud Blue Tomo 4Ft 24/36/48W 3000K-5000K 120-277V W/ Passive Infrared Sensor
Indoor Motion Sensors 1281 Lumens Cled 26W 3000K Bilevel Mini Sensor Bronze
Compacts 1000 Lumens Plc 9W Vertical 80Cri 5000K Ballast Bypass
 This is a link to the product H15-RAL H15-RAL
H15 Reflector Aluminum