| Watts | 6W |
| Color Temp | 2700K |
| Lumens | 500 lm |
| Efficacy | 76.9 |
| Color Accuracy | 80 CRI |
| L70 Lifespan | 25,000 Hours |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | 0.7 |
| Flicker | N/A |
| THDi | N/A |
IVAFT-100LWM730WH/WS
HALV10L930-TL-S/BL
IVAT4-100LWM750WU/7PR/LC
IVAFT-100LWM730WH/WS
HALV10L930-TL-S/BL