| Watts | 19W |
| Color Temp | |
| Lumens | 1,800 lm |
| Efficacy | 95 |
| Color Accuracy | 3000/4000/5000K CRI |
| L70 Lifespan |
| Input Voltage | 120V |
| Power Factor | 0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | <20% |
IVAT5S-130LPA750KU/WS/LC
IVAT5S-75LWM740GU/WS4/LC
IVAT5S-130LPA750KU/WS/LC